23 сентября 2019 г.

УВАГА!

Повідомлення

         Малоданилівська селищна рада повідомляє, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на земельній ділянці, що знаходиться в оренді                             гр. ПАВЛЕНКО МАРІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ, торгово-побутового центру в смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 11а Дергачівського району Харківської області».
     Замовник розроблення детального плану: Малоданилівська селищна рада.
     Виконавець робіт: приватне підприємство «Перспектива-ДІ»(кваліфікаційний сертифікат серії АА №001676 від 18.06.2013р.)
      Основні техніко-економічні показники: детальним планом передбачено розміщення торгово-побутового центру в смт Мала Данилівка по вул. Ювілейна, 11а. Загальна площа території в межах ДПТ становить  0.0943 га.
      Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться в приміщенні Малоданилівської  селищної ради. Пропозиції надаються до Малоданилівської селищної ради за адресою:62341, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5, (05763) 57-457, 57-402.
       Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

Додаток 1 - Детальний план території для визначення можливості розміщення на земельній ділянці, що знаходиться в оренді гр. Павленко М. О., торгово-побутового центру в с.м.т. Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 11а Дергачівського району Харківської області. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Додаток 2 - Схема розташування території у планувальній структурі району

Додаток 3 - План існуючого стану території зі схемою планувальних обмежень

Додаток 4 - Проектний план з планом червоних ліній зі схемої організації руху транспорту та пішоходів

Додаток 5 - Схема інженерних мереж і споруд

Додаток 6 - Схема інженерної підготовки території та вертикального планування