19 января 2021 г.

Конкурс "Разом в майбутнє" 2020

На початку поточного року від ініціативних груп мешканців та організацій Малоданилівської селищної об’єднаної територіальної громади за професійної підтримки та допомоги відділу економічного розвитку і інвестицій Малоданилівської селищної ради було подано 15 проектів до обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2020 року.
22 квітня 2020 року конкурсною комісією визначено переможців конкурсу, за результатами якого від нашої громади перемогло 10 проєктів.
За майже три роки існування громади 2020 рік за конкурсом «Разом в майбутнє» став рекордним на виграні мініпроекти.
1) Активними мешканцями органу самоорганізації населення «Здорова громада» подано проєкт «Нова покрівля – захищена та здорова родина», який вкрай важливий для покращення якості надання медичних послуг первинної ланки, зокрема підвищення рівня безпеки у будівлі амбулаторії в смт Мала Данилівка. Проєкт спрямовано на мешканців з смт Мала Данилівка та прилеглих сіл Караван, Лужок, Чайківка і Зайченки. В наслідок реалізації проєкту в будівлі Малоданилівської амбулаторії в цьому році буде оновлена покрівля.
2) Для покращення якості надання медичних послуг первинної ланки населенню села Черкаська Лозова ініціативна група органу самоорганізації населення «Рідний край» розробила проєкт «Будуємо разом здорову громаду». Проєктом передбачено проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень будівлі закладу охорони здоров'я в с. Черкаська Лозова.
3) Батьківською радою КЗ «Малоданилівський ліцей» подано проєкт «Комфортні умови для першокласників» спрямований на вирішення нагальної проблеми навчального закладу щодо відсутності приміщень для дітей молодшої школи, зокрема першокласників. За проєктом буде переобладнано приміщення старої майстерні під класну кімнату та проведено капітальний ремонт, в результаті чого нове приміщення стане кабінетом для першого класу. Цей проєкт надасть можливості охопити середньою освітою більшу кількість дітей з смт Мала Данилівка та прилеглих сіл Караван, Лужок, Чайківка і Зайченки.
4) Щасливе дитинств о починається з теплої усмішки, іграшок та комфортних умов в приміщенні перебування дітей. За проектом «Все найкраще для наших дошкільнят», який розроблено батьківською радою КЗ «Малоданилівський ЗДО «Дзвіночок»», в Малій Данилівці вирішиться проблема забезпечення дітей дошкільного віку якісною дошкільною освітою та створення комфортних умов для вихованців КЗ «Малоданилівський ЗДО «Дзвіночок»». Завдяки цього проєкту відбудеться довгоочікуване відкриття двох вікових груп в єдиному дитячому садочку адміністративного центру громади. Проєкт передбачає придбання меблів у нові групи дошкільного закладу, який в цьому році буде затишно приймати дітей.
5) Проєкт «Пам’яті героїв АТО присвячується» є унікальним, шляхом якого для мешканців громади буде облаштовано місце вшанування пам'яті героїв Батьківщини, зокрема героям антитерористичної операції. Проєктом буде задоволено бажання місцевих учасників АТО, які виконують важливу місію – стоять на захисті нашої держави, підвищено патріотичне виховання дітей та збережено пам'ять історії рідного краю. Проєкт розроблено органом самоорганізації населення «Спадщина».
6) Проєкт «Театр – життя, актори в ньому люди» розроблено активними мешканцями органу самоорганізації населення «Відродження «Дзвонів»» та спрямовано на забезпечення культурного розвитку мешканців Малоданилівської громади. КЗ «Черкасько-Лозівський сільський будинок культури» є першим різнопрофільним закладом культури в громаді, який готує майбутніх зірок громади та приймає безпосередньо участь в організації всіх свят. Проєктом передбачено придбання сучасного сценічного обладнання, в т. ч. для збільшеної в минулому році актової зали будинку культури. Завдяки цього проєкту населення громади отримає змогу насолодитися якісними виступами зірок рідного краю, провести цікавий і корисний відпочинок, допоможе учасникам будинку культури в повній мірі вдосконалити театральні постановки, підвищити якість своїх виступів, досягти Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.
7) Оселя є затишним куточком і місцем для життя кожної людини. Проект «Дім, в якому ти живеш» поданий об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Мій дім», за яким заплановано облаштування системи водовідведення природних опадів багатоквартирного будинку в селі Черкаська Лозова по вулиці Наукова 10. За допомогою проєкту вирішиться проблема руйнування будинку, що становить загрозу життю її мешканців. Проєкт передбачає створення безпечних умов проживання мешканців житлового будинку, допоможе зупинити руйнівні процеси в багатоквартирному будинку та провести завершальний етап з укріплення будівлі.
Щасливий світ дитинства складається насамперед з активного культурного відпочинку та безпечних розваг. В цьому році виграно три проєкти, які допоможуть зробити відпочинок для дітей якіснішим, різноманітнішим та веселішим.
8) В центрі Черкаської Лозової мешканці з дітлахами вже кілька років очікують на сучасний дитячий майданчик, з цією точки зору вони організували орган самоорганізації населення «Гармонія». В минулому році проєкт «Веселе, активне та щасливе дитинство» не отримав перемогу, а у цьому році для дітей буде свято: з’явиться затишний дитячий еко-куточок, будуть висаджені дерева та кущі.
9) Активні батьки по вулиці Гната Хоткевича у Малій Данилівці самоорганізувалися у ОСН «Велика родина» та зародили проект «Активний відпочинок для всієї родини». За проєктом в цьому році з’явиться новий дитячий майданчик з ігровим і спортивним комплексом, озеленений кущами та деревами.
10) В Малій Данилівці багато активної молоді, які прагнуть розвиватися та займатися спортом. Саме тому ОСН «Ювілейний» став ініціатором проєкту «Скейтбординг, як хобі для підростаючого покоління», за яким у Центральному парку громади буде встановлено обладнання для скейтбордингу.
ЩИРО ВДЯЧНІ ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ЗА ТАКИЙ ЧУДОВИЙ КОНКУРС, ЗАВДЯКИ ЯКОМУ МИ МОЖЕМО РЕАЛІЗУВАТИ ВАЖЛИВІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ МЕШКАНЦІВ МАЛОДАНИЛІВСЬКОЇ ОТГ.