20 января 2021 г.

Досягнення 2018 року

Проекти та залучення інвестицій

Інвестиційна діяльність громади цілком спрямована на покращення якості життя населення громади. Протягом 2018 року громада приймала участь у наступних конкурсах та проектах.

Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» від Харківської обласної ради.

На початку 2018 року від ініціативних груп мешканців та організацій громади спільно з місцевим самоврядуванням подано 17 проектів в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», з яких 9 проектів виграно та реалізовано у 2018 році. На реалізацію проектів-переможців були виділені кошти з обласного бюджету у розмірі 1 270,869 грн, з районного – 89,993 тис. грн, селищного – 1 053,189 тис. грн та 127,085 тис. грн було внесені конкурсантами. Завдяки реалізації проектів на території громади у 2018 році:

1) встановлено 3 спортивні майданчики, з яких 1 майданчик у с. Черкаська Лозова, 2 майданчика в смт Мала Данилівка,

2) утеплено фасад будівель амбулаторії в смт Мала Данилівка та багатоквартирного будинку в с. Черкаська Лозова,

3) проведено благоустрій території дитячого садочку у сел. Лісне – встановлені сучасні дитячі ігрові елементи та комплекси,

4) проведена реконструкція природного джерела питної води в смт Мала Данилівка,

5) виконано капітальний ремонт їдальні Малоданилівського ліцею,

6) проведено комплексний ремонт спортивної зали Черкаськолозівського ліцею.

Наприкінці 2018 року на конкурс подано 11 проектів, з яких було виграно 6 проектів, які будуть реалізовані протягом 2019 року.

Державний Фонд Регіонального Розвитку.

У 2018 році від громади подано проект «Створення комплексної системи благоустрою Малоданилівської селищної об’єднаної територіальної громади (закупівля вакуумної машини, екскаватора-навантажувача, трактора з відвалом та щіткою)» на участь в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році, який на даний час знаходиться на стадії оцінювання.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон)

У 2018 році поданий проект «Капітальний ремонт нежитлової будівлі в с. Черкаська Лозова, вул. 1 Травня, 1 Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області», який був затверджений регіональною комісією без зауважень та в результаті якого в майбутньому з’явиться Центр культурного розвитку громади у с. Черкаська Лозова.

Європейська ініціатива «Угода мерів»

Важливим кроком у формуванні позитивного інвестиційного іміджу громади стало приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів» наприкінці 2018 року. Метою європейської ініціативи є скоротити викиди СО2 щонайменше на 40% до 2030 року шляхом підвищення енергоефективності та використання поновлюваних джерел енергії, підвищити стійкість міст шляхом адаптації до зміни клімату, розширити співпрацю між місцевим та регіональними органами влади для забезпечення громадян безпечними, стійкими та фінансово доступними джерелами енергії.